Військово-історичний фотомузей
Головна сторінкаПро проектМузеїДошка пошаниЦікаві лінки

Про проект

Доброго дня, мандрівник по глобальному павутинню.
Я радий бачити тебе на сторінках цього проекту, сподіваюсь що він тобі сподобається і ти зможеш знайти тут корисну для себе інформацію.
Цей сайт є частиною мого власного проекту Velizariada та присвячений військово-історичним експозиціям вітчизняних та закордонних музеїв та виставок. Окрім моїх власних фоторобіт, тут викладені фотографії моїх друзів, що люб’язно погодилися надати фотографії для сайту. Якщо у вас є підбірка нових та цікавих фото, я буду надзвичайно вдячний, якщо ви дозволите викласти їх тут.
Якщо у вас виникли питання чи є побажання щодо фотографій, в завжди можете написати мені за адресою: email собака-барабака velizariy.kiev.ua

Щиро ваш, Прокопенко Володимир (Velizariy).

Важливо! Для коректного відображення шрифту вам необхідно встановити шрифт Garamond.

[до початку сторінки]